830154AGI-08LFT
Contact Now
Shenzhen Anxinruo Technology Co., Ltd.
Visit Website
City:shenzhen
Country/Region:china
Contact Person:MrGuo.
Contact Now
830154AGI-08LFT
Ask Latest Price
Video Channel
Category :Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Clock Buffers, Drivers
Ratio - Input:Output :1:4
Type :Fanout Buffer (Distribution)
Product Status :Obsolete
Mounting Type :Surface Mount
Package :Tape & Reel (TR)
Differential - Input:Output :No/No
Series :-
Input :LVCMOS
Supplier Device Package :8-TSSOP
Mfr :Renesas Electronics America Inc
Frequency - Max :160 MHz
Voltage - Supply :1.4V ~ 3.465V
Package / Case :8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Output :LVCMOS
Operating Temperature :-40°C ~ 85°C
Number of Circuits :1
Base Product Number :830154A
Description :IC CLK BUFFER 1:4 160MHZ 8TSSOP
Stock :In Stock
Shipping Method :LCL, AIR, FCL, Express
Payment Terms :L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
more
Add to Cart
Find Similar Videos
View Product Description
Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 1:4 160 MHz 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)